zjentek

Jaká byla průměrná cena zlata v letech 1985 až 2005 v převodu na gramy a koruny?

Nejlepší odpověď
Pepa25

400 dolarů za unci, při kurzu 30 Kč/USD a unci 30 g je to kolem 400 korun za gram. Při kurzu 40 Kč to vychází kolem pětistovky za gram.
Hezký trendový graf je v odkaze

Zdroj: https://zlato­.kurzy.cz/zpra­vy/369843-vyvoj-ceny-zlata-od-roku-1971-az-2014/

Další odpovědi
aliendrone

Věřím odkazu Pepy25, ten sajt venkoncem čekuji i já. Ale – jedna věc je věřit popisu toho co bylo (faktům jako kurz), jiná je věřit pindům (prognózám trhů apod.), tož dej bacha, aby sis nenaběhl. ;) :D :D