Athootita

Jak zjistit, kolik českých turistů odjelo za rok 2012 (popř. 2011) přes cestovní kanceláře do Japonska?

Snažil jsem se vyhledat tuto informaci na stránkách Ministerstva pro mízní rozvoj, ale našel jsem pouze statistiky pro rok 1998. V novějších statistikách jsou informace o výjezdech pouze velice obecné. Stránky Czechtourism.cz zase poskytuje pouze informace o příjezdu japonských turistů do České republiky. Ani na stránkách Asociace cestovních kanceláří jsem neuspěl. Neměl by někdo ještě nějaký nápad? Moc by mně to pomohlo. Děkuji

Odpovědi
Reuef

Zkus se zeptat zhrzeleho kandidata na prezidenta Okamury treba ti to prozradi