Michal47

Jak získat Zprávu o ukončení podpory Windows XP, když jsem klikl OK, aniž bych si ji přečetl?

Doplňuji:
Pro Cochee: Opravdu mi už naskočila nabídka si něco přečíst (po dokončené aktualizaci) a já klikl OK, aniž jsem zaškrtl "Tuto zprávu příště nezobrazovat. Takže, jak napsal Motherland, doáfám, že mi to alespoň počátkem dubna znovu naskočí. Moc děkuji za ten Web…

Odpovědi
Motherlander

To tě bude do konce podpory teď upozorňovat každý měsíc, kdy se budou vydávat poslední aktualizace.
V tom dialogovém okně je jen odkaz na jejich web, kde to popisují.

Zdroj: http://www.mi­crosoft.com/cze/u­koncenipodpory/

Lamalam

To děláš běžně, že něco odsouhlasíš a tepve pak si to chceš přečíst?

cochee

Myslím, že se objevila sama při příštím startu Windows. Pro Lamalam: ano, tohle byla aktualizace, která pouze stáhla soubor s textem, nedalo se to přečíst před aktualizací. Ostatně v ní není ale nic nového, co už Microsoft delší dobu veřejně omílá.

Michal47

Na Microsoft forums se mi podařilo zjistit, že Zpráva o ukončení podpory Windows XP dá spustit jako aplikace xp_eos…