Avatar uživatele
sharkah

Jak získat nejlevnější internet ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4089 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ADSL.cz

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zkuste se podívat na http://www.ad­sl.cz/internet-adsl/internet-pro-domacnost v nabídkách máme více operátorů a případně Vám poradíme, jak získat nízkou cenu a jak si zajistit, aby Vám cenu po roce nezvedali.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?sharkah Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Podívejte sen na nabídky poskytovatelů . Samozřejmě nečekejte zázračné rychlosti a čtěte vždy podmínky – třeba UPC nebo O2 nabízí sice velmi levný internet, ale zase tam jsou skryté poplatky a ta cena platí jen omezenou dobu (třeba rok). Pak se to zvýší.

Takyzáleží, jak budete internet využívat – jestli se připojíte jen občas nebo jeslti to budete chtít využívat každodenně, apod.

Dobré ceny má operátor U:fon, osobně mohu doporučit – www.ufon.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

To víš, já ti to najdu a ty mi odepíšeš, že to u vás není. Zbytečná práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Hledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Já mám špatnou zkušenost z o 2 slíbili že to bude za 500,– v akci po instalaci to stálo 600.- a po roce chtěli 900.- mněsíčně Modem A nakonec mi to nechtěli zrušitz as posílali upomínky a exekuci Modem si naůčtovali .900..- jsou to doslova piráti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Už jsem se radovala, jak se připojím přes U:fona, jenže kolem vesničky kde mám chaloupku je čistě bílo. Buď bych musela do polí, nebo holt zůstanu kde jsem. Můžu ale poradit, že třeba Vodafone dá slevu jen když si o ni řekneš, sami ji nanabídnou. 🙂

před 4089 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek