Jak zhubnout po dítěti?

Nedaří se mi zhubnout po porodu. Jím pouze třikrát denně – hlavně jogurty a zeleninové saláty. Poradíte mi někdo, co s tím?

Nejlepší odpověď
Janulka

Ahoj, z vlastní zkušenosti vím, že hubnutí po porodu je docela problém. Uvádíš, že jíš jen jogurty a zeleninové saláty, ale jak tu už kdosi psal, není to zrovna nejvhodnější strava, pokud skutečne jíš jen toto. Mně hrozně pomohly tyto stránky www.obezita.cz. Najdeš tam návod, jak si vypracovat jídelníček, který můžeš poslat k vyhodnocení odborníkům na výživu. Co se týče pohybu – ne každý sport je vhodný k redukci hmotnosti! Na těchto stránkách ti poradí, jaký sport pro tebe bude nejvhodnější.

Další odpovědi
petka

Myslim si, ze tim, ze jite pouze 3× denne a pouze jogurty a zeleninove salaty, delate chybu! Telo strada a tim, ze strada, zacina ukladat vse, co snite, aby melo z ceho „cerpat“ nadale. Mela byste jist petkrat denne po mensich porcich a do salatu zahrnout i maso, protoze obsahuje bilkoviny a vitaminy, ktere potrebujete. Do jogurtu byste si mela nasypat treba musli, ktere obsahuji zase vlakninu, kterou potrebujete. K svacine treba banan nebo jogurt. Urcite spise snist vice zdraveho a zaroven vydatneho nez jist malo.

lenny

To je právě chyba jíst jen 3 krát denně musíš jíst min. 5 krát ale malé porce. A nutný je pohyb jen strava to nezachrání.Mě pomohla také syrovátka linie jako poslední jídlo místo večeře.

Lencis

Zázračný recept neexistuje. Ale pár „fíglů“ rozhodně je.

  1. Hodně jíst. Opravdu! Hlavně nedržet hladovku. Ráno se najíst nejpozději do dvou hodin od probuzení a pak se najíst (stačí jablko, muslityčinka) každé dvě až tři hodiny. Poslední jídlo min. tři hodiny před spaním.
  2. Hodně pít. Nejlépe obyčejnou vodu. Případně trochu 100% džusů. Pít průběžně! Je dobré pít z velké flačky kterou má člověk pořád u sebe!
  3. Vyhýbat se samozřejmě kalorickým bombám (smažený, tučný, přeslazený a to i včetně rádoby lait výrobků) Ale pozor, než se trápit je lepší si dát čtvereček čokolády jako např. odměnu po hodince cvičení 😉
  4. Čím víc pohybu tím lépe. A nemusí jít hned o cvičení. Super je obyčejná svižnější chůze, plavání, tanec (tančení podložka je oparvdu super, mám taky 😁)
  5. Nejdůležitější je psychika! Pokud se budete „hubnutím“ trápit, nic dobrého z toho nevzejde. Je potřeba to brát malinko s nadhledem, nejlépe s humorem. Úplně nejlepší je hubnout ze sázky nebo v kolektivu 😉

Hodně zdaru 😉