Jak založit bazar a jak bazar funguje

Chtěl bych začít provozovat internetový bazar. Myslím nákup a prodej použitého zboží, nejde mi jen o zveřejňování inzerátů.

Jsou na to potřeba nějaké speciální požadavky a jakým způsobem se takový prodej fakturuje? Musím vystavit nějaký doklad prodávajícímu od kterého zboží vykoupím i novému kupujícímu kterému ho prodám, nebo se nějak fakturuje jen provize kterou z prodeje mám?

Jakým stylem u bazaru funguje záruka? A platí i při prodeji bazarového zboží 14 denní limit na vrácení zboží?

Prodej by asi zároveň fungoval jak stylem přímého odkupu, tak i příjmu do komise kdy by zboží až do doby prodeje bylo stále majetkem původního majitele.

Odpovědi
Tomi2k9

zeptej se lidi z aukra :D

makyna

to nevim ale zeptej se někoho kdo ho vlastní