takjeto

Jak začit doma posilovat?

Cau, rad bych nabral nějakou svalovou hmotu, nemam moc casu, takze bych nestihal chodit do posilovny a tak,.. Takze bych chtel poradit jak mam doma cvičit sám, bez strojů tak, abych nejakym způsobem nabrat svalovou hmotu, diky.

Odpovědi
Nazdar Bazar

Zkuste aplikaci 7 minute workout, která ukazuje, které cviky byste měli dělat,
nebo se podívejte na pořad Zpátky na vrchol na Streamu.

brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=posilovat%20do­ma

EMgi

Koukni na net, já hledám inspiraci vždycky tam :). Jestli máš nějakej „chytrej“ telefon tak si stáhni aplikaci od Nike nebo nějakou podobnou, jsou tam workouty. Kdybys ale přece jen chtěl jednou investovat tak doporučuju TRX, stím můžeš dělat téměř všechno :)

Kelt

Záleží na Tvém fyzickém vybavení a na tvých předpokladech, a potom na technických možnostech – v jakém bydlíš domě, kolik máš prostoru, zda se ti vyplatí kupovat nějaké zařízení činky atd. To závisí také na prostoru, který máš doma. Můžeš využívat svou hmotnosti – kliky, břišáky, dřepy – nebo s činkami a pod.

Xantyp

Normalne si rekni ze DNES zacnu a zacni