mami

Jak vytvořím svůj adresář přes internet, na stránkách mé školy??Tam mám ukládat úkoly.Díky Katka

tvorba adresáře

Nejlepší odpověď
lukas

Ahoj,
tvůj dotaz je bohužel příliš specifický(úzce zaměřený) – k zodpovězení tohoto dotazu je třeba mnoho podstatných informací, které tu na odpovědi.cz patrně nikdo nemá.
Zkus prozkoumat všechny své zápisky a materiály ze školy, případně se zeptej nějakého ze svých spolužáků.

Další odpovědi
anonym

pokud by nakonec pokusy selhaly a od nikoho ses nedozvěděla jak na to … jednoduše svůj úkol ulož do složky na www.edisk.cz a pošli příjemci odkaz emailem.