Gus_Fring

Jak už nikdy nejíst sladkosti a ani na ně nemít chuť?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Podívat se na videa, jak se vyrábějí, a jak v nich žijí moli a červi.

Další odpovědi
elkon

Kupovat něco jiného.

Lotr2008

Sladkosti jsou dobré, jenže my cukrovkáři je ani nemůžem, takže to je velká motivace pro to je nejíst.

Malvína

Co nejvíce vynechat bílé cukry. Připravte se na solidní absťák, pokud si sladkosti, slazené nápoje atd. dopřáváte.
Mně pomohly neštovice. Byla jsem doma zavřená, ve spíži nic sladkého a chuť něco upéct jsem neměla. První dny bolesti hlavy, špatná nálada, moták… Pak jsme byla zdravá a šla nakoupit. Regály sladkých pochutin mě nechaly zcela chladnou. Vydrželo mi to dlouho. Zlepšila se nálada, pleť, celkově jsem se cítila lépe. Dnes si sem tam něco sladkého koupím.

alik360

Hele přestav si že si každý den koupíš jednu tyčinku třeba tak za 15Kč Pak za měsíc je to 450Kč a za rok je to už 5400Kč za to si koupíš klidně nějakou levnější dovolenou třeba v Chorvatsku. A za deset let už to máš 54 000Kč a za dvacet 108 000Kč. A to nepočítám různé sladké pití, chipsy atd.. Takže si vem kolik za to musíš utratit a vždycky když si něco takového budeš chtít koupit tak si nejprve uvědom pořádně kolik to stojí.