Stařík2

Jak upevnit držák většího 5.5" mobilu s přísavkou v autě mimo okno?

Odpovědi
Radius

Já jsem nedávno dostal lepicí podložku. Lepí, ale nemá na sobě lepidlo (nanotechnologie). Když je špinavá a už hůře lepí, stačí ji omýt čistou vodou a zase pěkně lepí. Do auta se mi osvědčila, nepotřebuje žádnou přísavku, má 14 × 8 cm, má různé barvy, stojí od 20 Kč, prodávají je všude možně, ještě si nějaké koupím, stačí hledat: nano podložka

mzm

Co nějaká ta nano podložka? (např. https://www.bes­tdarky.cz/nano­podlozka-p-1665.html – nebo vyhledat „nano podložka“ ve svém oblíbeném vyhledávači)
Taková přilnavá, položí se celkem kamkoli na palubku, klidně i na střed volantu a telefon na ní celkem slušně drží.

Jiří Bohumil

Pokud chceš mermo mocí použít stávající držák s přísavkou, vyřízni z lesklého a hladkého plexiskla, nebo plastu, kolečko o větším průměru než je přísavka a přilep je tmelem DenBrave-Mamut Glue (lidově mamutem) na vhodné místo palubní desky. Na to pak přichyť přísavkou držák. V případě, že by jsi chtěl to kolečko sejmout, není problém, mamut není agresivní, neleptá a po sejmutí tmel očistíš bez porušení podkladu.
Jinak ten „mamut“ je využitelný a použitelný na mnoho dalších aplikací (lepení poliček na zeď, háčků z pastu na obkladačky, polystyrenu, plochy dřeva, kovu a plastu na sebe, a.t.d.), takže jej určitě, pokud jej ještě nemáš, použiješ i na další věci. To jenom k tomu, že jej budeš asi muset koupit. Nejlepší jej koupit v provedení do vytlačovací pistole 290 ml. Dá se sehnat bílý, v akci i za cenu 130,– Kč. Já jednu tubu, jako bastlíř, ne profík, spotřebuji za cca 2–3 měsíce.