Ksjx

Jak udělat lehce nějakou blbost?

Nejlepší odpověď
annas

Otázku jste vložil do kategorie DANĚ, tudíž se domnívám, že v této oblasti se nežertuje ani lehce. .

Sice platí, není žalobce, není soudce,. ale udělat blbost, i když nevím, co za „lehce“ považujete, může způsobit i těžké následky.

Neříká se, že za blbost se platí, samozřejmě nejen u peněz.

Další odpovědi
Edison

Jak lehce udělat blbost? No přece lehce!! 😁

Klaproth

Vždyť už je tady děláš, např. ty tvoje nysmyslné odpovědi obsahující pouze slovo „kokain“.

Normálně to nedělám, ale nahlásil jsem je ( to aby ses nemusel ptát, který škůdce to byl).

Kepler

Stačí se trochu ožrat nebo natrefit na zrádnou frndu. Hodně štěstí!

Kelt

Spíš se člověk snaží, aby blbost neudělal a neřekl Aby to vypadalo. Ale nějaká blbost, trapas to je hned. A nebo čekáš, že ti někdo poradí a ty to neuděláš a uděláš něco skvělého? Proč ne. Hlavní věc je jednání. Možná to bude dobré, možná blbost.

nyjono

Co je pro jednoho blbost, je pro druhého normální.
Definuj blbost.

dubraro

Snažit se udělat dojem na holku.

orwell

Velmi jednoduše: např. zadlužit se u lichváře, ztratit občanský průkaz, napsat si PIN na platební kartu a pak ji zapomenout u bankomatu, sdělit někomu přístupové údaje k int. bankovnictví, …
Toho by se našlo, hrůza pomyslet.

Edison

Je to nesrovnatelně jednodušší, než udělat nějakou moudrou věc.

Edison

Kepler se mýlí. Netřeba se ožírat…