famen9

Jak to, že i když mám vše zapojené, tak mě ten, s kým volám na Skype, stále neslyší?

Mám zapojený mikrofon i sluchátka, (Mám sluchátka s mikrofonem) I přesto mě dotyčný, s kterým volám, neslyší. Nevíte, čím to je? :/ A Skype mám dobře nastavený, i když něco točím a mluvím, tak slyším jen šumění.

Nejlepší odpověď
Kepler

Těžko říct na dálku, kde je chyba. Začal bych sound testem, případně ať si jej udělá i volaný.

Další odpovědi
anonym

A jak má nastavený Skype dotyčný?

Hlada

Chtělo by to víc informací. Na jakém zařízení je Skype? PC, tablet, telefon? Jakým konektorem jsou připojena sluchátka? 2 jacky nebo jeden čtyřpólový? Funguje mikrofon v jiném programu (aplikaci)?
Jestli nefunguje Echo, nebude fungovat spojení s nikým jiným.
„slyšel jsem jen šumění pak sjem si to i nastavil“ Co jsi si nastavil?

famen9

+Kepler Já jsem si sound test udělal, slyšel jsem jen šumění pak sjem si to i nastavil, ale zkusím to ještě jednou skouknout a pak uvidím

Kepler

No tak je to jasné: pokud jsi v sound testu neslyšel vlastní nahraný hlas, pak může být vadný mikrofon. Zkus jiný.