zjentek

Jak to v současnosti bude s kremačními pecemi?

Na jaké/které médium přejdou z ruského plynu?

Nejlepší odpověď
Hlada

K přechodu na jiné palivo není sebemenší důvod. V zemi je zemního plynu dost. Když nebude ruský, bude jiný. Když bude drahý, bude se používat propan butan. Kdyby krize trvala déle, tak by se znovu otevřely doly a vybudovaly plynárny. K panice není žádný důvod.

Další odpovědi
aliendrone

Tak původně se měly mrtvoly ekologicky sušit (solárně) a poté rozemlít na prach. Bohužel výzkum ukázal, že Slunce je děffka protivládní a antizlounijní. Svoboda, demokracie mu nic neříká a před pravdou a láskou se dokonce provokačně schovává za mraky! Každý den k nám leze z putinovského východu. HRŮZA!!!

Takže dokud Slunce nedostane rozum a nebude vylézat (i zapadat) na západě, budou se mrtvoly sušit ELEKTŘINOU z Temelína. Ale NEBOJ, geniální vláda národní katastrofy nám pro tyto účely již na temelínskou elektřinu vyjednala v Rajchu SLEVU a „kremační elektřinu“ si nakoupíme za pouhý trojnásobek toho, za kolik ji do Rajchu prodáme. A to se VYPLATÍ. ;) :D :D

Samozřejmě nic není zadarmo, takže budeme muset za ostatní u nás a na naše náklady vyrobenou elektřinu zaplatit trošičku víc, asi tak JEDENÁCTINÁSOBEK, ale polštářů se Zelenským je na trhu dost. Kdyby někomu tedy jako byla zima a neměl na 3 svetry či tak něco. ;) :D :D

Viktorie II.

Říká ti něco mumifikace?

Drap

To se teprve pozná. Na začátek značně přidraží a potom se uvidí.

zjentek

Anebo se taky jen „ubere pár stupňů“ a vyřešeno?

Viktorie II.

Kdepak ubrat. To by mrtvolka byla jen uzená.