Keiko

Jak to mám udělat a bych mohla okomentovat svoji otázku?

Poradte pls!

Nejlepší odpověď
ReHu

K tomu slouží doplnění nebo diskuse.

Další odpovědi
Nevíteto?

Ve svém profilu v otázkách rozklikneš konkrétní otázku, dáš žluté tlačítko UPRAVIT OTÁZKU a napíšeš doplňující informace (ale to jde jenom jednou) a používá se to k doplnění nějakých informací. Jinak použij diskuzi. 🙂

sesednizkola

Bohužel jen tak, že si založíš druhý profil, což je zde zakázané a v tomto případě by to bylo hloupé 🙂 mě třeba štve, že nemohu svou otázku upravit vícekrát. Kolikrát nějaký odpovídající si do tazatele rýpne a tazatel se v podstatě již nemá jak bránit, protiargumentovat či vysvětlit důvod relativně hloupého, byť pro něj zajímavého dotazu. Také gramatické chyby a překlepy zůstanou. Diskuzi ne každý čte (třeba já ne), příjde mi i taková „odstrčená“, neni to prostě plnohodnotná odpověd.

anonym

sesednizkola
diskuze jeobčas zajímavější, než celá otázka, tvoje chyba, že diskuze nečteš 🙂

Keiko

Jo aha, díky