Moneec:*

Jak to chodí na motocrossových závodech?

Můj kluk jezdí motcross. A chtěl by abych s ním jezdila na závody a já bych hrozně ráda. Ale nikdy jsem na žádném nebyla a tak nevím jak to chodí. Ještě když jdu přímo s nín. Co mám dělat, kam se postavit… No všechno… Nemá tady někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
gecco

Na to ti úplně nejlíp odpoví právě ten tvůj kluk – kam si stoupnout, kam nelézt, co na sebe…
Jinak to totiž chodí na nějakém ´vesnickém klání´ a jinak na ME/MS…
😉

Další odpovědi
Emefej

Jak to tam chodí? Rámus, smrad, bahno (nebo prach, záleží na počasí). Kluk mjezdí motokros a neumí ti poradit?