OuSí

Jak snížit v nouzovém režimu rozlišení…

Rozbila se mi obrazovka a tak jsem napíchl starou co mám doma… Jenže po načtení windowsu se obrazovka vipne… myslím že je to kvůli rozlišení… nouzoví režim najede… ale když přes ovladací panely → zobrazení dám nižší rozlišení dám použít a pak OK… tak se rozlišní nežmění :( nevím co stím … :( dík za všechny rady…

Odpovědi
Chandler

dle mě to bude chyba v pc. Rozlišení se vždycky nastavuje v pc, takže vylučuji chybu monitoru. Zkus pc projekt antiviráky či přeinstalací.