Jak snížím velikost Fotky ???(Má 2.55 MB a já musím mít 1.55 MB )

Nejlepší odpověď
Deter

Existuje parádní (free) program JpegResampler (od českého výrobce), který dokáže zmenšovat fotky dávkově. Má spoustu možností, jestli je mezi nimi i zmenšení na požadovanou velikost souboru si teď nevzpomínám. Vyzkoušejte to, ke stažení je i portable verze bez nutnosti instalace.

Zdroj: http://softwa­re.macek.cc/re­samplercz.php

Další odpovědi
arygnoc

používam irfan a nemůžu si ho vynachválit.
česká lokace.

atriplex

  1. klikni na fotku pravým tlačítkem myši "otevřít v programuů
  2. otevři v programu „malování“
  3. klikni na záložku „obrázek“
  4. klikni na „změnit velikost“
  5. v okýnkách „vodorovně“ a „svisle“, kde je předepsáno 100%, změň velikost na takových 40%, pak dáš uložit a je to
  6. pokud by 40% bylo málo, tak musíš zkoušet různé velikosti, až ti to bude vyhovovat.

A nemusíš stahovat a instalovat žádné složité programy. „Malování“ je v každém počítači.

tom004

Deter má pravdu.Ten program funguje v pohodě,používám ho delší dobu,většinou zmenšuji fota na 1MB.