Nik92

Jak smažu kompletně jeden ze dvou účtů na ntb?

Odpovědi
cochee

To je jedno, jestli notebook nebo stolní počítač. Přihlas se na účet, který chceš zachovat, otevři Ovládací panely, otevři panel Uživatelské účty, označ účet, který chceš odstranit a vol Odstranit účet. Účet, na který jsi při tom přihlášen/-a, musí „být správce.“ Po té restartovat a pak odstranit uživatelskou složku, pokud tam zbyla; ve WinXP je podsložkou složky „Documents and settings“ na systémovém oddílu/disku. U jiných Windows z hlavy nevím, ale bude to obdobné.

postcd

Pravděpodobně se musíš přihlásit pro administrátorský účet, např „Administrator“ a účet smazat z Ovládacích panelů / Účty. Následně pokud chceš kompletně, tak si pořiď program pro bezpečné mazání souborů – mám CCleaner. Ten umí přepisovat volné místo na disku tak, aby ho nebylo možno odstranit.
Doplňuji:
volné místo aby ho nebylo možno obnovit. ne odstranit