jakho

jak si vyvolat břečení? a kčemu je dobré?

Nejlepší odpověď
dudu

Pokud míníte brečení pak vězte, že i velkému chlapovi může přinést úlevu, jen se nesmíte stydět tak učinit v pravý čas a nejlépe mezi bližními nebo přáteli.
Věřte prosím v osobní zkušenost z doby, kdy náhle zemřel můj mladší bratr. Dodnes mám pocit, že pláč od srdce a v pokoře může každé lidské stvoření posílit.

Další odpovědi
led

Opýtajte manželky, ona vám to vysvetlí. 🙂

Ak budete mať v silnom protivetre roztvorené oči, určite vám začnu slziť oči.
Pomôže vyplaviť špinku z oka.

Terryle

Myslíte brečení?
Vyčistí to oči. A jak vyvolat – není nic snazšího, než jít krájet novou cibuli… :)

mosoj

To je fakt. K čemu je to dobré ?

Brečení = břečení. Tak to slyším po prvé, Docela by mě zajímalo v které oblasti se tento výraz používá ? Nikdy jsem to neslyšel.
Nebo jsem to pochopil špatně?

hanka R+

Brečení se da vyvolat velyce snadno.....spoměn na náku bolestívu spomínku.....­.pohřeb nebo tak .....jinak nevím k čemu to je dobré