jiriii

Jak si vysvětlujete tajemné zvuky vycházející již jeden rok z celé naší planety, dokonce i už u nás?

Není možný že to je tím jak lidstvo vykrádá zemi od nerostných surovin? Prý se snaží když vytěží nějakou surovinu, vyrovnat to snad plynem. Ale aby vyrovnali obrovské množství ropy co vytěžili za víc něž sto let. To se asi nepovede. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
beer

Já si myslím, že původ bude stejný jako u kruhů v obilí. Tedy vidím za tím šikovnost lidí ))
Doplňuji:
Díval jsem se na různá videa s těmi zvuky a nikde jsem neviděl zmatená, vyplašená zvířata. Pokud by se jednalo o zvuky přirozené, třeba z nitra planety ap., zvířata by přece měla reagovat..
Názor

Další odpovědi
uccello

Taky jsem o tom četl. Já bych řekl, že to snad můžou být nějaký gigantický pohyby hornin či lávy hluboko pod zemí. Ale podle popisu těch zvuků si tím člověk nemůže být jistý. Možná by nebylo od věci napsat panu Cílkovi a zeptat se ho na to.

mosoj

Jediné tajemné zvuky slyším pod peřinou.