roxy52

Jak si přesměruju email ze seznamu na gmail ?

Nejlepší odpověď
PostApMan

na první pohled je to složité, ale není, složité je pouze popsat postup :
Přihlásíte se na Gmail.com pod svou novou adresou a teď kliknete úplně vpravo nahoře na „nastavení“ → vyjedou vám záložky, klinete na „Přeposílání a protokol POP/IMAP“ dále klinete hned na první tlačítko „Přidat adresu pro přeposílání“ , vyjede Vám okénko kam napíšete adresu ze seznamu, pak Vám na Seznam E-Mail přijdep otvrzovací kód který potvrdíte a napíšete do G-Mailu (místo tlačítka připdat adresu se Vám objeví políčko pro kód a tlačítko ověřit kód…snad mi rozumíte, kdyby něco doplňte odpověď nebo napište do diskuze ;)