Babsi

Jak šetrně vyčistit hodně špinavou obrazovku u notebooku?

Nejlepší odpověď
MacChill

speciálními přípravky, koupíte v elektru

Další odpovědi
BandiOl

Několik let (asi 15) čistím monitory nejdřív suchým papírovým kapesníkem, pak navlhčeným pap. kap.

anonym

Ja kazdy den cistim rano notebook navlhcenym hadrikem v jaru , hodne vyzdimu a pak vylestim suchym hadrem. Nebojim se toho , mam to osvedcene . Cistim i klavesy … vsechno. -iv-

Deter

Vemte si notebook s sebou do sprchy ;)

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/technik-pres-webkamery-smiroval-studentky-krestanske-skoly-ve-sprse-1ko-/hardware.aspx?c=A110609­_100749_hardwa­re_vse