Vrátný

Jak se značí videovýstup na mobilním telefonu. Jsou někde uvedeny vysvětlivky zkratek uváděných v v parametrech?

Odpovědi
Quimby

Co myslíš videovýstupem? Jako připojení k monitoru? Většina mobilů bude mít asi jen microUSB, takže je pak potřeba ještě příslušná redukce.
Kdyžtak napiš zkratky, které chceš vysvětlit.

cochee

Na mé postarší Nokii tak, jak se sluší a patří: HDMI. U současných telefonů jsem videovýstup neviděl.

Roman71

Na video výstup z mobilního zařízení existuje buď mini nebo micro HDMI, ale na telefonu jsem tenhle konektor ještě neviděl. Buď to bude nějaký phablet nebo rovnou tablet :)

Vrátný

Myslím tím televizor a přehrání videa z telefonu na televizoru. Monitor je něco jiného.
Značek je mnoho, potřebuji nějaký seznam, ale zde nějaké- GPS/AGPS/SUPL, GLONASS, A-GPS, OTG a pod.

Quimby

GPS/AGPS/SUPL, GLONASS, A-GPS je nečekaně GPSka, takže navigace opravdu nemá nic společného s televizí nebo přehrávání videa.
Ale jestli chceš připojit telefon a sdílet na něm obrazku na televizi. Tak ti stačí podpora v operačním systému a konektor microUSB-HDMI třeba. Pokud jde o video natočené na telefonu, tak to záleží na televizi, protože telefon to nahrává v čem si řekneš.

Vrátný

Kupuji Nubia N1. Video výstup to nemá, ale jak píšeš tak to asi půjde přes ty konektory nebo USB. Je to tak?