Avatar uživatele
yeeeman

Jak se zbavit neznameho piskotu v pokoji?

Neco mi pisti a vriska pod radiatorem a budi me to, kdyz se pohnu tak to prestane, nic tam tez nevidim. Pasticku zde mam, ale nic se nechyta, nevite co to muze byt a jak se toho zbavim?

Zajímavá 0 před 3808 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkus v pastičce změnit návnadu. Úspěšně jsem chytala myši u tchýně na vlašský ořech. Stačila 1/4 jádra. V Kuníně měly zase myši raději sýr nebo kousek špeku.
Uvědom si, že zvuky zní v noci a v tichu jinak, takže se mohou v prostoru přenášet. Bude to chtít nenechávat v pokoji žádné zbytky jídla a vše uklidit. To znamená také odstavit nábytek a zkontrolovat, co je za ním.
Sousedka takhle nemohla najít myši v obýváku a podařilo se to, až byly malé myšky a prokousaly si díru v sedačce. V Kopřivnici bylo naštěstí dost čalouníků, takže se to dalo opravit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
partep12345

Je možné že v tom bytě/domě někdo zemřel,nebo se mu něco stalo. Ale spíš tam může být meluzína . A nebo to jde z radiátoru ;D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Není to cvrček? Vystříkej to nějakým insekticidem na lezoucí hmyz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Pust si známí pískot.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Chytal jsem myšky na oříšek. když jsem přišel na to že jej sežerou niž by past spustila omotal jsem to nitkou. Několikrát ukousala nitku oříšek byl pryč a past nesklapla. Nakonec jsem jí ulovil do domečkové pasti. vlezla do vnitř a už nemohla ven. Odnesl jsem jí do lesa doufám že se neumněla vrátit. jinak jdou použít otrávené růžové granule.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada