Kerynka

Jak se zbavit akné na čele ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud jsi v pubertě tak se ho nezbavíš, jen můžeš mírnit jeho projevy.

Další odpovědi
kocickaaa

nů skoč si do dm tam mají snad všechno od A až po železo :D :). Já akné nemám.. ale na černé tečky používám celou řadu garnier.. používej čistící vody a krémy speciálně na tuhle pleť. jestli máš ofinu doporučuji ti nechat jí dorust a hodit za ucho, aby ti na čele nedělala jeste větší nepořádek. také si v průběhu dne moc nesahej na obličej můžeš si zanítit póry. hlavně to moc nenípej, spíše si zajdi na kosmetiku k odborníkovi :)