dgfdgf

jak se projeví když bude člověk dlouhodobě dodržovat pitnej režim a bude zdravě jíst?

Nejlepší odpověď
quentos

Nebude ho sužovat to, co ostatní lidi považují za „běžné nemoci“ a „běžné potíže“.
Vyzkoušeno.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Bude pravidelně čůrat a mít pravidelnou stolici.

Agneta

Ano…chápu, tam ti jen chybí „nebude“ že? Myslíš, když nebude dodržovat:DDD
Tak to se zanedlouho projeví jisté problémy:DDD

arygnoc

dostane rakovinu.

;-Q

anonym

Znám dost lidí co tohle dodržují,taky žijí jako já i když více dodržuju jen ten pitnej režim.

pizlicka

pravidelné vyučování bude mít za následek zdravý vzhled,čistou­,zdravou plet,atd.vzdyt nase telo se sklada prevazne z vody,takze i mozek lépe pracuje,clovek je čilejší,krasněj­ší,je to jak dát pohon do auta,nebo pravidelně zalévat květinu.a víš,co se stane,kdyz květinu vysadíš z hlíny-u člověka živiny v jídle,a přestneš ji zalévat?jak ta květina bude vypadat?tak podobné je to s člověkem.
Doplňuji:
oprava-pravidelné vylučování 🙂

dgfdgf

Agneto já sem myslel „bude“

Agneta

A nejsi náhodou troll? Co kdybys to trochu vysvětlil – co vůbec chceš:DDD

Agneta

Podle těch odpovědí vidíš, že to nechápeme…a já blbá asi nejsem, to se klidně zeptej…:DDDDDD
Fákt – zadej to…bude legrace, ale dobře to zdůvodni, protože ♫♫♫:DDD

ReHu

Quentos pochopil

Agneta

ahá…