hanayka

Jak se pohybují ceny prohlídky kočky u veterináře?

Chtěla bych v nejbližší době zajít na prohlídku k veterináři a protože jsme tuto prohlídku s kočkou ještě nepodstoupili,za­jímalo by mě jak se pohybují ceny.Naše kočka je možná napadena blechama ale chci se ujistit u veterináře.Nevíte kolik by mě taková prohlídka mohla stát?

Odpovědi
Lamalam

Těžko říci, každý veterinář má svůj ceník. Třeba u našeho doktora jsou ceny tyto: http://www.ve­terinakv.cz/ce­nik-ukonu

GM

Prohlídka by mohla stát tak 2 stovky, ale jak už tam jednou budeš, veterinář určitě nezůstane jen u prohlídky – očkování, odčervení, popř. odblešení, jestli je kočka zanedbaná a má blechy, tak bude pravděpodobně mít i svrab v uších… 1200,– minimálně. Taky ti možná nabídne vitamíny s kolagenem pro růst a dobrou kondici – malá lahvička stojí přes 300,– Kč a ty nebudeš mít koule na to, abys vitamíny své kočičce odepřela. Na podzim jsem nechávala kastrovat koťata – kočička 850,–, kocourek 350,– (ještě před rokem to bylo o stovku méně), což je dohromady 1200,– Kč, ale než jsme se odtud vymotali, byla jsem lehčí o 2500,–.