Západ

Jak se nejrychleji a nejlevněji dostat veřejnou dopravou kolem 18:00–19:00 z Prahy Florenc do Praha Průhonice k Makru?

veřejnou dopravou – autobus, tramvaj, metro, klidně kombinačně, hlavně se tam dostat

abych byl do 22:00 v Makru.

Poradil by mi tu někdo zdejší z Prahy ?

Nejlepší odpověď
dubraro

1/ Makro není v Průhonicích, ale v Čestlicích.
2/ Metrem C na Opatov, odtamtud autobusem 385, 328 nebo 363 na zastávku Čestlice, Albert

Další odpovědi
Edison

UTFG: DPP, IDOS, GOOGLE…

Ordosek

Já jsem tedy narazil na informaci, že Makro je v Říčanech https://www.se­tricestu.cz/mis­to/makro-praha-pruhonice-o-63633 ale můžu se plést, nejsem z Prahy.