zjentek

Jak se nazývají prostory určené k jídlu v obchodních/ná­kupních centrech?

Všiml jsem si, že prostory určené k jídlu/občerstvení jsou v OC/NC převážně soustředěny vždy do jednoho slopečného prostoru. Jak se takový „jídelní“ prostor nazývá? Foodport? Fooddock? Nebo jinak? A pokud svůj název nemá, tak jaký byste takovému místu přisoudili?

Ale hoši, pánové, soudruzi… KFC, Tik Tok, McDonalds, Burger King, Costa Coffe, Bageteria, Guty, Fruitisimo, Wok food, Subway, Salaterie, Starbucks, Pizza Hut, Ugo, Lunch Time, Running Sushi, MultiFood… Přece tohle už není žádný „koutek“. Děkuji. (;

Nejlepší odpověď
Dochy

Food court, jídelní koutek,…

Další odpovědi
dubraro

Gastro koutek.
Já tomu říkám „bufetiště“.

Čecho_slovák

No jak, přece kantýna.

JežíšKristus

Foot court, jídelna, najez se a vypadni.

elkon

Jídelní koutek, nebo jídelní box.

zjentek

Elkon drž hubu.

zjentek

Jo AHA!!?? ;D ;D ;D tak to jsem asi trocha popletl ((; (((;

zjentek

Malvínko na tebe je spoleh ty ty otázky PROSTĚ ČTEŠ, to je jasný. (;

Malvína

Zjentek – To je co za food řetězec ten “Tik tok”? Znám to jen jako appku. Neříkej, že se začali fušovat i do jídla! 🙂

zjentek

tak TUK TUK no, sorryjako! (; (; (;

nyjono

👍🤣🤣

zjentek

Tuk Tuk – thajská, ale mezi námi jinak úplný shit.

Malvína

Skvělej překlep, pobavil jsi! 😀👍 A ano, čtu, já čtu vše! 😀