Henry1660

Jak se motivovat k cvičení – tělesnému posilování?

Spíš než ”JAK” bych se chtěl zeptat ”KDE,” protože samotné cvičení mě docela baví, ale jen ve fitku, doma ne. No problém je v tom, že mě tam tak trochu štvou ostatní lidi. Né že by byli nějací protivní, ale prostě široko daleko v mém okolí jsou jen 2 fitka (a i tak musím dojíždět 15 km z vesnice do města, kde se fitka nacházejí) a ať tam jdu v jakokoli dobu, tak je tam strašně narváno a nedá se tam volně pohybovat ani dýchat… Proto bych chtěl poradit, kde jinde můžu cvičit nebo jak se k tomu přinutit doma (i když doma nemám ani moc místa k provádění cviků)…

Moc děkuju za jakékoli přínosné odpovědi…

Odpovědi
Drap

Když budeš chtít můžeš cvičit kdekoli. Na dvorku, v lese, v parku. Jde jen o to, pořádně chtít!!

Anikitos

Na hřišti – ve městě i na vesnici, i v blzkosti škol – hlavně těch sportovne zamerenych maji specialni hriste zamerene na venkovni posilovani tzv workout. Kdekoli venku…