atena11

jak se mám správně nalíčit aby to odpovídalo mému věku?

Ahoj jak se mám správně nalíčit do 6.třídy?? Je mi 12 let v lednu mi bude 13 měla jsem chodit do 7 třídy ale měla jsem odklad. Již v 5.třídě jsem se líčila černou řasenkou a leskem na rty (průhledným). Byla by nějaká rada?? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Ještě bych se chtěla zeptat jak se nejlépe zbavit akné uhry si vetšiou probodávám jehlou a ráno a veřer používám vodičku clean a clear

Nejlepší odpověď
quentos

Nelič se vůbec

nejlepší je přirozenost… nenalíčenou ženu aby dneska hledal virgulí…
Doplňuji:
na uhry bych jehlou vůbec nechodil, může se tam dostat infekce… vymačkává se to v pohodě prsty (a pokud to nejde, je to známka toho, že ještě brzo a uher potřebuje „uzrát“). Pleťovou vodu je však třeba aplikovat hned poté! Je to něco jako dezinfekce.

Další odpovědi
marci1

Nelič se vůbec

Doplňuji:
Ve 12 letech jsi nejhezčí nenalíčená, věř mi.

klob1

Jiná odpověď- pište do komentu

příroda je krásná a nádherná,tak jistě také jsi taková..líčení potřebují jen modelky,aby nebyli škaredé..jen legrace..není důležité ,ale to jaká jsi..a rád tě bude mít takovou jaká jsi od přírody..jinak je to hlupák,když nevidí krásu člověka samotného bez masky..důležité jsou vlastnosti.tvé..víš co oko nevidí,tak neporadí..

Bedy

Nelič se vůbec

, jsi na to ještě mladá…
Doplňuji:
No to není moc dobrý probodávat, pokud to jsou opravdu uhráky, tak si skoč za kožním lékařem a on ti napíše pořádnou mast na to.

zjentek

Jiná odpověď- pište do komentu

mám radu: namaluj si na tvář tvář 12ti leté holky. Zbytek můžeš vyřešit tetováním, třeba drobným písmem nad kotník- „sorry, měla jsem odklad“
Doplňuji:
zkus z lékárny salicilový líh, možná to na tvou pokožku bude ok, nejlepší vyzkoušet.

Fifínek

Nelič se vůbec

Adelas.

Lič se tak jako ses líčila již v páté třídě

Doplňuji:
pokud se cítíš lépe s řasenkou a leskem, nevidím problém.

NikkiD

Nelič se vůbec

Doplňuji:
Maximálně bych ti doporučila jelení lůj a průhlednou řasenku-např. od značky essence, v drogerkách je toho mraky. Normální řasenku ti nedoporučuji, protože to na většině dívek v tvém věku vypadá až směšně.

bubukaa

Jiná odpověď- pište do komentu

Doplňuji:
Já myslím že ti bude stačit klidně jen ten lesk, možná že gelová (průhledná) řasenka.