Avatar uživatele
atena11

jak se mám správně nalíčit aby to odpovídalo mému věku?

Ahoj jak se mám správně nalíčit do 6.třídy?? Je mi 12 let v lednu mi bude 13 měla jsem chodit do 7 třídy ale měla jsem odklad. Již v 5.třídě jsem se líčila černou řasenkou a leskem na rty (průhledným). Byla by nějaká rada?? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Ještě bych se chtěla zeptat jak se nejlépe zbavit akné uhry si vetšiou probodávám jehlou a ráno a veřer používám vodičku clean a clear

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3880 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Nelič se vůbec

nejlepší je přirozenost… nenalíčenou ženu aby dneska hledal virgulí…
Doplňuji:
na uhry bych jehlou vůbec nechodil, může se tam dostat infekce… vymačkává se to v pohodě prsty (a pokud to nejde, je to známka toho, že ještě brzo a uher potřebuje „uzrát“). Pleťovou vodu je však třeba aplikovat hned poté! Je to něco jako dezinfekce.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nelič se vůbec

Doplňuji:
Ve 12 letech jsi nejhezčí nenalíčená, věř mi.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klob1

Jiná odpověď- pište do komentu

příroda je krásná a nádherná,tak jistě také jsi taková..líčení potřebují jen modelky,aby nebyli škaredé..jen legrace..není důležité ,ale to jaká jsi..a rád tě bude mít takovou jaká jsi od přírody..jinak je to hlupák,když nevidí krásu člověka samotného bez masky..důležité jsou vlastnosti.tvé..víš co oko nevidí,tak neporadí..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Nelič se vůbec

, jsi na to ještě mladá…
Doplňuji:
No to není moc dobrý probodávat, pokud to jsou opravdu uhráky, tak si skoč za kožním lékařem a on ti napíše pořádnou mast na to.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jiná odpověď- pište do komentu

mám radu: namaluj si na tvář tvář 12ti leté holky. Zbytek můžeš vyřešit tetováním, třeba drobným písmem nad kotník- „sorry, měla jsem odklad“
Doplňuji:
zkus z lékárny salicilový líh, možná to na tvou pokožku bude ok, nejlepší vyzkoušet.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fifínek

Nelič se vůbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adelas.

Lič se tak jako ses líčila již v páté třídě

Doplňuji:
pokud se cítíš lépe s řasenkou a leskem, nevidím problém.

Upravil/a: Adelas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiD

Nelič se vůbec

Doplňuji:
Maximálně bych ti doporučila jelení lůj a průhlednou řasenku-např. od značky essence, v drogerkách je toho mraky. Normální řasenku ti nedoporučuji, protože to na většině dívek v tvém věku vypadá až směšně.

Upravil/a: NikkiD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Jiná odpověď- pište do komentu

Doplňuji:
Já myslím že ti bude stačit klidně jen ten lesk, možná že gelová (průhledná) řasenka.

Upravil/a: bubukaa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl