rohlik2

Jak se jmenuje tato aktivita?

Nevíte prosím vás jak se jmenuje tato aktivita, kdy se za účelem fotky vydáváte na určitá místa, abyste se tam vyfotili jak na něčem nebo někde ležíte? Nemusí se ležet ale prostě mít zpevněné tělo a jenom kouskem se dotýkat té věci. Musí to být ale zvláštní místo. Doufám že mi poradíte, Díky

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

planking

… najděte si to – ale pozor – tahle hodně divná „zábava“ už stála pár lidí život, když se takhle plácli třeba na zábradlí, které bylo bohužel moc vysoko :(

Další odpovědi
hanulka11

taková aktivita je pro mě i dovolená :D:D:D
Doplňuji:
tak to jsem neznala http://www.ky­bersikana.eu