libin99

Jak se dá zjisit jestli pronajimatel pronajímá byt na černo nebo platí daně? Děkuji

Doplňuji:
Mě jde o to, jestli jako podnájemník můžu mít potíže kdyby byl byt pronajímán na černo.

Nejlepší odpověď
aramah

Jestli mu chcete podkouřit tak na finančáku ale levněji bydlet nebudete…
Jinak nechápu proč Vás to zajímá…

Další odpovědi
mosoj

Ono je to jedno jestli pronajímá na černo nebo platí Daně.

led

Dôležitý je papier, zmluva medzi vami a prenajímateľom bytu o podnájme so všetkými potrebnými náležitosťami a dodržiavanie podmienok o podnájme vami aj prenajímateľom (majiteľom) bytu.

Funna

proč by ten, kdo je v bytě jen v pronájmu..tj žádn prachy za to nebere, takže nemá co danit, by měl mít problém s berňákem..sa­mozřejmě, že to žádný vliv na podnájemníka nemá