pas

Jak rozsvětlit displej u notebooku?

Dobrý den .U notebooku se mi stalo. že displej je velmi tmavý, pokud na něj svítím třeba baterkou tak se tam zobrazí vše jako obvykle i připojení k síti funguje ale je to velice špatně vidět. Můžete mi prosím poradit jak displej opět ROZSVĚTLIT .Díky

Nejlepší odpověď
jáára

tak jo,
Oprava invertoru není drahá, ale musí se kvůli tomu rozebrat celý notebook i display.

V diskuzi sem psal 500, ale teď mi to nepřijde reálný. Spíš tak 1200.
Když už je ntb rozložený, tak se i čistí.

Za 500 bych ntb nerozebíral.

Další odpovědi
Minas

klikni na ikonku kde máš baterku a tam změn nastavení svítivosti

anonym

Na ntb je to vlevo nahoře ikonka světýlko,vypadá to jako sluníčko.
Menší je na ztmavení ,pak od ní vpravo je na zesvětlení.

anonym

Nebo zkus současně zmáčknout dole vlevo Fn a pravou šipku

isteron

Na Asus je na pravej strane dolu nastavenie. Kliknete na ponuku jas a môžete zvyšovať, alebo znižovať jas.

Dan007

Zmáčknutím a podržením tlačítka fn a při držení tlačítka fn zmáčknout f6 nebo nahoře tlačítko z obrázkem slunce nebo lampy nebo žárovky

jáára

nech to opravit – invertor
není to drahá oprava ± 500?

pas

Jugare díky, ale tím to není

pas

Díky, zkusil jsem to ale tím to není.