MonkeyKing

Jak resetovat tablet?

Je to GoClever A93.2 – shit.

Sekl se, tudíž jsem ho vypl. Když ho zapnu, tak se ukáže jen startovací obrazovka a nezapne se.

Zkušel jsem hard reset, že jsem zmáčknul volume + a power, zobrazil se panďulák androidu, ale po tom už nic víc. Zase se vypl a nešel.

Co s tím?
Doplňuji:
Vím jak udělat, aby tam byl ten Android ležící s červeným trojuhelníkem, ale nevim jak to udělat, aby tam naběhlo to menu (tomu chlapovi rozumim kulový)
www: a taky jak mám tu baterku vyjmout sám?
led: už jsem zkoušel – nefunguje

Jinak pokud ještě nebudu něco vědět – prosim mrkněte do diskuse

Nejlepší odpověď
Nespi

GoClever bych resetoval kladivem, odeslal do elektronického pekla a koupil si pořádný tablet. Trochu to zní jak by odešla baterka. Zkus vyčistit spoje u baterky. A nastartovat tablet když bude v nabíječce. Jinak bych to viděl na servis.

Další odpovědi
www

Nejjednodušší je krátce vyjmut a znovu připojit baterie – ale bez nabíječky! Můžeš i opakovat a pokud nepomůže, pak už jen servis.

led

Pozrite si tablet, mala by tam byť (niekde na strane kde je napájanie) malá asi 2mm dierka. Tediaľ sa pomocou tenkého nástroja (tupá ihla, špendlík) resetuje table (adpojí od batérie) stačí krátko 1 – 2 sec stlačiť a naštartovať.

jjj123456789

Kladivo.

anonym

Zadej do google přesný název a factory reset a najdi návod a máš to.

MonkeyKing

Jsem zapomněl to video s tím co jsem chtěl https://www.y­outube.com/wat­ch?v=x6u2qWWe­aEM