Avatar uživatele
anonym

Jak propojit počítač s Hifi věží?

Ahoj, chtěl bych si mp3 pouštět na věži, ta je ale nepodporuje a vypalovat hudební CD mě nebaví. Takže jak mám propojit počítač s audio systémem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5405 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Tarrantula

Jestli jde o zvuk tak staci zjistit jestli ma hi-fi vez AUX vstup jestli ano tak staci koupit kabel s odpovidajicim konektorem pravdepodobne jack-jack (3.5mm) a na vezi nastavit jako vstup AUX ale MP3 se musi pustit v PC

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
taku1

S propojováním TV a notebooku bych počkal, pokud chcete jen sledovat filmy. Pokud máte DVD přehrávač, podívejte se, jestli nemá USB vstup. To byste si filmy mohl pouštět z USB klíčenky, jestli vás nebaví vypalovat na RW DVD filmy stále dokola. Jinak k propojení notebooku a televize musí váš počítač (grafická karta) mít buď DVI výstup, nebo TV OUT. První řešení je lepší, kvalita obrazu nebude tak klesat s délkou kabeláže (jde o digitální přenos). TV out použít můžete také, jen obraz bude podstatně nekvalitnější. Nejlepší je HDMI výstup, jenomže u DVD ripů (AVI) to nemá smysl, leda při Blurayi. Kabely seženete normálně v elektro prodejnách. Spojení televize-notebook zaktivujete přes menu TV (vyberete vstup) a ve Windows musíte přes Vlastnosti plochy zapnout „druhý monitor“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek