boodiste

Jak propojit domácí kino s televizí abych měl pořádnej zvuk i při koukání na televizní programy?

Jak zapojit domácí kino aby mi hrál zvuk normální televize přes bedny? Propojim to jackem z výstupu pro sluchátka a zapojím do DVD přehrávače na kterej mám napojený bedny? Prosím o radu

Odpovědi
fg

Jakou máte televizi?Máte obyčejnou bednu se zapojeným set top boxem?V tom případě je u set top boxu výstup coaxial.Ten spojíte se svým domácím kinem ,jestli má coaxial IN.
Jestliže máte digitální tv,tak by tam měl být tento výstup taky.V menu domácího kina nastavíte vstup zvuku na koaxial.