marci1

Jak připojit bezdrátová sluchátka k televizi Thomson ?

Omlouvám se, jsem „technický antitalent“ na tyto věci. Potřebuji mamince zapojit bezdrátová sluchátka do TV. Z nabíjecí stanice pro sluchátka vede kabel s dvěma „banánky“, asi konektory, červený a černý. Zkoušela jsem zapojit, ale nelze. Je k tomu ještě zapotřebí ještě něco ? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mapel

On je asi problém v tom, že některé televizory Thomson nemají výstup pro sluchátka – musíš se podívat do návodu zda výstup u tvého typu existuje.

Potom jedině zda je na některém SCARTu vyveden linkový výstup a na něj se napíchnout. To už chce člověka se znalostí elektroniky. Ono je těžké radit, když není uveden typ sluchátek a televize.