KateBeckett

Jak přesunout obrázky a fotky na jiný účet ve stejném PC?

Potřebovala bych z účtu A přesunout všechny obrázky na účet B tak, aby v A nezůstaly. Je to nějak možné?

Odpovědi
jáára

Převézt vlastnictví, přesunout pod adminem, sdílet a pak smazat. Možností je hafo.

Arne1

Podle mne je nejjednodušší je přesunout do nějakého adresáře mimo běžné struktury – například vytvořit C:\TEMP – a z toho pak přesunout do adresářů ve druhém účtu. Šoukle se změnou vlastnictví a vstupem do „cizího“ domovského adresáře by sice fungovaly, ale než bys ozkoušel jak na to tak mou metodou bys to měl přesunuté desetkrát.

cochee

Přes Sdílené dokumenty, ale nevím, jestli Sdílené existují i ve Win 8 a novějších. Ve Win XP a 7 (i starších) jsou přítomny. Přihlášena na účet A, přesuneš fotky do Sdílené dokumenty (či Sdílené obrázky apod., jak je libo), pak se přihlásíš na účet B a hrábneš si pro ně do téže složky a přesuneš, kam je třeba.