pas

Jak přeinstalovat v bytě internet? .

Dobrý den, chystáme se na rekonstrukci bytu a potřebujeme udělat i přeinstalaci internetu. Mnohokrát jsme kontaktovali poskytovatele, tedy T-Mobile .Pokaždé nám řekli něco jiného: Váš požadavek nebyl zahrnut do systému.2, Váš požadavek je v systému ale byl změněn. 3. Technik dorazí. 4, Technik nedorazí atd atd. Dnes měl někdo přijít, zase nic. Tlačí nás čas, je nějaká možnost se obrátit přímo na firmu která toto dělá? Máte s tím prosím někdo zkušenost? Za rady a názory předem děkuji.

Jak přeinstalovat internet v bytě.

Odpovědi
Kepler

Nevím, co myslíš tou přeinstalací. Potřebuješ mít přípojku v jiné místnosti? Pak k tomu nepotřebuješ technika. Zajdeš do obchodu s PC a koupíš si datový kabel příslušné délky, který bude fungovat jako prodlužovačka.

pas

Potřebuji změnit místo přípojky, delší kabel nic neřeší.

elkon

Musíš na poskytovatele zatlačit. Řekni jim, že přejdeš jinam, když ti nepomůžou. To pokud máš WiFi. Jestli máš internet po drátech, není žádný problém zasekat kabel do zdi a zásuvku pro router dát jinam.