Jak předejít opětovné bolesti zad (lumbagie)

Nejlepší odpověď
kropitko

Já být Vámi,tak bych kontaktovala nějakého maséra. Např. pan Michal Tel: 776 002 394

Další odpovědi
annas

Stejně jako Bumbes i já jsem se nechala zlákat a koupila si masážní prostěradlo. Sice v létě ho nepoužívám, protože trochu hřeje, což není v těchto vedrech to pravé ořechové, ale pomáhá, jsem spokojená.

Z masáží mně nejlépe vyhovuje baňkování. Mé problémy se zády nejsou již tak akutní.

Bumbes

Mohu doporučit z vlastní zkušenosti masážní polštář. Náhodou jsem vloni narazil na dealery v hypermarketu, po zkušební masáži a zdlouhavém licitování se mi povedla dohodnout cena 4500,–.
Matka tento opravdu účinný výrobek pravidelně používá a i já si ho občas půjčím při únavě a bolestech zad a ramen.

Nejsem žádný dealer tohoto výrobku, proto neuvádím žádné konkrétní spojení – pouze první odkaz nalezený na Googlu.

Zjistíte, že je zbytečné vyhazovat peníze za některé masáže od vlezlých masérů!

Zdroj: www.forfourgrou­p.cz/index.php?ac­tion=masazni_stro­je

pekynka

Nic co se týká bolestí zad není stoprocentní, někdy se mi zdá, že na bolesti zad vymřeme, protože to dokáže imitovat nejrůznější choroby, včetně infarktu.
Léčíme bolest ,ne příčinu. Tím je útlak nervů v kterékoliv části páteře. Po akutním stádiu, když bolest trochu ustoupí se opravdu musí rehabilitovat. Všeobecná zdravotní pojišťovna rehabilitační péči proplácí dvakrát do roka,pokud to řešíte s lékařem, pokud sami je třeba posilovat svaly kolem páteře aby tíha těla nespočívala pouza na kostře, vždycky to chce konzultovat s cvičitelem či fyzioterapeutem aby si člověk víc neublížil. Jinak fakt je předpoklad, že se vypracujete až na opiáty,slabší léky nezaberou.

Čarodějnice

Cvičit a hlavně se uklidnit.Stačí protahovací cviky,a hlavně teplo.Pevná obuv také udělá své.Podle páteře poznáte nervy ,podle nervů poznáte páteř.Zkuste se vyvarovat stresu,když ale přijde tak ho chce hned řešit a né před ním utíkat.

kropitko

Vaše otázka:

Kdo smazal odpověď Michala????
Koukejte se přiznat,kdo smazal odpověď Michala u otázky „Jak předejít opětovné bolesti zad (lumbagie)“. Já jsem vložila do diskuze příspěvek,chtěla jsem demonstrovat nesprávnou odpověď…odpověď,kte­rá porušuje kodex. Musel jste to někdo nahlásit,tak se přiznejte..

byla smazána administrátorem. Smazal jsem zároveň i odpoveď uživatele michala nezávisle na Vašem příspěvku v diskuzi. Zároveň nyní maži Vaši otázku, protože po tomto sdělení postrádá smysl.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

kropitko

Michale,nezlobte se,ale Vy to Vaše číslo rozdáváte na potkání,už Vám někdo zavolal???

Tohle je přesně odpověď,která porušuje kodex,pokud vím,někde jste psal,že jste masér!!! Přečtěte si znovu kodex,já vím,že to není zrovna záživná četba,ale hurá na to,ať si osvěžíte paměť.

kropitko

No tak díky tomu,kdo tu odpověď Michala smazal,teď postrádá můj příspěvek smysl…fakt dík,jseš kámoš…