AndyT

Jak poznám, která grafická karta je lepší?

Mám Nvdia GeForce 210 a chtěl bych hrát SWTOR a tam chtějí Nvidia GeForce 7100 a já nevím, jestli ta moje lepší nebo ne. Normálně bych podle čísel řekl, že asi ne, ale tady u těch karet mi to nedá, a já nevím. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
www

Čistě laicky se stačí podívat na parametry.
Ovšem je dále nutné vědět něco více o počítačích, jejich práci, složení a tím i podpoře jednotlivých komponent.

Další odpovědi
cochee

Ve zdroji je srovnávací tabulka, z ní vyplývá, že 210 je o něco výkonnější než 7100.

Zdroj: http://www.vi­deocardbenchmar­k.net/gpu_lis­t.php

kokos29

Já vím ze ti to možná vůbec nepomůže ,ale zkus se kuoknout na internetové stránky nvdia na tyto tipy PC