TommyKiller1

Která grafická karta je lepší?

Pomůže mi někdo s rozhodnutím GPU? Nyní mám v pc ASUS R7 260X OC 1Gb DDR5 (6000Mhz), bohužel karta je vadná a způsobuje padání pc, byla v servisu, ale stejně blbne. Uvažuji proto o koupi nové GPU. Našel jsem tuto: MSI NVIDIA N650Ti OC 2Gb DDR5 (5400Mhz), dá se její výkon alespoň trochu přirovnat k mé nynější kartě? Popř. má smysl investovat dalších 6 stovek do SAPPHIRE R7 260X OC 1Gb DDR5 (6000Mhz)? PC je určený hlavně na hraní, další komponenty: CPU Intel i3–2100 3.1 Ghz, 4Gb RAM, zdroj 500W.

Odpovědi
jáára

Já bych bral Sapphire R7, i když ty máš „jen“ dvoujádro, a trošku slabší zdroj…

cochee

Viz Zdroj

Zdroj: http://www.vi­deocardbenchmar­k.net/compare­.php?cmp[]=2701&cmp[]=2479

Lamalam

Co to vlastně potřebuješ? Samotný GPU nebo celou grafickou kartu?

zelí

To je herní PC jak bota.