Yasmin

Jak poznám, kolik jí tak je?

Našla jsem kočičku a vzala si ji k sobě. Kvůli kastraci a i pro svou informaci bych ale potřebovala vědět, jak poznám, kolik jí tak je? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Kočičky pohlavně dozrávají brzy, s kastrací moc neotálej. Veterinář by měl kočku prohlédnout a určit pravděpodobný věk. Vezmi kočku k vetovi a domluv se s ním. Kočička bude potřebovat vyšetření, odčervení a možná nějakou vakcinaci před tím než jí veterinář objedná k případné kastraci.