broula

Jak ovládat elektrickou troubu u kombinovaného sporáku?

U kombinovaného sporáku Mastercook Dynamic jsou u obou knoflíkú k ovládání el. trouby smazány znaky. Vím jen, že první knoflík je na zapnutí trouby a dále zde bylo celkem pět znaků na spouštění jednotlivých programů. Nevím však, co znamenaly a v jakém jsou pořadí.
Druhý knoflík má 6 a 8 bodů stupnice, mezitím nebo nad nimi jsou patrny zbytky nějakých symbolů. Pochopil jsem, že jde o tepelnou stupnici (nad knoflíkem je označení stupeň C), ale potřeboval bych vědět, od kolika do kolika stupňů to je a kolik každá „tečka“ znamená. Kdyby náhodou někdo z vás měl manuál k uvedenému sporáku (Mastercook Dynamic) a mohl mi okopírovat značení těchto dvou knoflíků, byl bych velmi rád. Takhle musím někdy „skousnout“ připálené pečivo…

Odpovědi
Edison

UTFG: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Masterco­ok+Dynamic&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=%7Bmoz:­distributionID%7D:%7Bmo­z:locale%7D:%7Bmoz­:official%7D&tbm=is­ch#imgrc=xpxsPuH­Fi_bBkM

Jak se zdá, knoflíky by se daly koupit nové.

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Masterco­ok+Dynamic&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=%7Bmoz:­distributionID%7D:%7Bmo­z:locale%7D:%7Bmoz­:official%7D&tbm=is­ch#imgrc=xpxsPuH­Fi_bBkM