Curiosity

Jak ošetřit prostor, ve kterém žije kočka, aby tam mohl nějaký čas pobývat alergik na kočky?

Na návštěvu má přijet bratr. Bude tady 4 dny. Je alergik na kočky. My máme kočku. 😛 Chci oddělit jeden pokoj jen pro něj. Předtím tady kočka normálně chodila, i do tohoto pokoje. Takže jsem tady zavřela. Vysávám, převleču povlečení, poutírám prach. Nemáte ještě nějaké rady, zkušenosti, jak bratrovi pomoci s pobytem? Děkuji moc za rady! 🙂

Nejlepší odpověď
arygnoc

nedá sa.
tam, kde žije mačka, ostávajú po nej „lupy“ celé roky.
tie „lupy“ sú tak malé, že sa ich bežne dostupnými prostriedkami nezbavíte. a práve tieto spôsobujú alergie.

váš brat bude musieť brať lieky.

Další odpovědi
Louise:3

Máte tam koberec?
Pokud ano,vemte to vanishem:)
Pokud lino/dlažbu pořádně to vytřete…když tam pořádně vyvětráte,vyt­řete,tak to bude dobrý:)

klob1

Oholit do naha kočku?