alik360

Jak opravit tiskárnu, když píše, že ji používá jiný počítač, ale nikdo na ní není?

Odpovědi
Alex nový

Já bych se zkusil odhlásit ze všech účtů na počítači a pokud to jde restartovat počítač a tiskárnu vytáhnou ze zásuvky pak se připojit na svůj účet a vyzkoušet to ale jestli to nebude fungovat vyhledal bych ajťáka nebo někoho kdo tomu rozumí

elkon

Odinstaluj ji z počítače a po restartování znovu nainstaluj. Pokud ji používáš i na jiném PC, tak to udělej stejně. Případně před tím ještě zkus na obou počítačích zrušit tiskovou frontu. A restartuj PC.