Avatar uživatele
Barron

Jak Opravit chybu skypu když spustím Počítač a spustí se skype tak mi funguje pouze skype?

Když zapnu PC tak se mi všechno nahraje ale jakmile se skype spustí (nahraje se a přihlásím se) tak semi sekne celá plocha všechno kromě Skypu. Prosím pomozte mi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Odpoveď byla označena jako užitečná

Takže máš nastavené, aby se Skype spouštěl při startu? První věc, co bych zkusil, vypnout toto automatické spouštění. Nechal bych komp naběhnout a pak spustil Skype sám. Pokud to udělá totéž, pak bych ho zkusil přeinstalovat. Pokud by nepomohlo ani to, pak by mohl pomoci reinstall woken, protože jestli to dřív šlo a teď to nejde, dost těžko budeš zjišťovat, co kde je nakurv*ný. Anebo můžeš přestat používat tento soft. 😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Barron Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

Pokud se takto ptáš na přeinstalaci woken, tak ji rozhodně nedělej! Kromě vlastní instalace je potřeba nainstalovat všechny ovladače, programy a vrátit data ze zálohy. Není to práce pro začátečníka, navíc v tomto případě zbytečná. Vzpomeň si, co jsi s počítačem před poruchou dělal. Vrať změny ručně nebo pomocí bodu obnovení. Jak píše Alesh, Skype otevři ručně. Na zkoušku vypni otevírání programů po spuštění. Když to začne chodit, přidávej je postupně. U Skype zkus zaškrtnout použití portů 80 a 443.

před 4003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Barron

děkuji ale nevím jak docílit te přeinstalace woken

před 4004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

je to desktop nebo notebook? jaký máš OS?

před 4003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek