Avatar uživatele
leporela22

Jak odstranit vir, když ani anti-malware to nedokáže?

Dobrý den, nevím co to je, ale už nějakou chvíli mám v počítači nějaký vir. Projevuje se tak, že po nějakou dobu cca 2 minuty neustalá se odklikává minimalizuje atd. například chci něco napsat a za 2 vteřiny se to odkliklo jako kdybych nic nepsal nebo když mám hru na celou obrazovku tak se to minimalizuje a potom třeba 2 minuty nemůžu zapnout, protože jakmile to zapnu hned se to minimalizuje.
zda mám screeny:
http://www.online-cizi-jazyky. cz/…
http://www.online-cizi-jazyky. cz/…
Mám zakoupený ESET NOD32 nativirus 9.0
a mám koupený a anti-malware, Eset nenašel nic malware něco našlo, ale když se to snažím odstranit nebo dát do karantény tak to dělá furt nic nepomáhá.
Mám pc už 2 roky a nikdy nebyl na zavirovaný. A nikde jako v Biosu jsem nic nedělal.
děkuji za každou radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1976 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Protože antivirové programy nic nenašly, tak příčinou závady s velkou pravděpodobností není vir. Ani nalezený Ask Toolbar není vir, proto ho Eset nelikviduje. Je to legální program, který lze běžným způsobem, např. Revo Uninstallerem odinstalovat. Lze ho také zakázat v doplňcích prohlížeče.
Nejrychlejší opravou takovéto SW chyby je vrácení systému pomocí bodu obnovení nebo obnovení disku ze zálohy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luxx

mně kdysi pomohly tyto dva programy:
http://www.stahuj.centrum.cz/…
http://www.stahuj.centrum.cz/…

tak to zkus a uvidíš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý den,

osobně bych vám doporučil službu vzdálené pomoci "viry.cz". Je to velice jednoduché. Nejdříve se zaregistrujete na fóru již zmíněné služby (http://forum.viry.cz/), poté vytvořte nový příspěvek v sekci "Řešení problémů, logy", pojmenujte ho například "Zavirovaný PC" Do příspěvku pak stručně popište svůj problm a vložte log z programu RSIT, návod na jeho vytvoření je zde (http://forum.viry.cz/…. Pak jen stačí počkat na odpověď a řídit se pokyny moderátora, který se váám pokusí co nejlépe pomoci. Osobně fórum používám kdykoliv se vyskytne nějaký problém a zatím mi pokaždé někdo z rádcovského týmu pomohl. Za mě mohu tudíž jen doporučit :-) Přeji hodně štěstí s řešením.

Martin

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet