denininy

Jak nemít zkrácené svaly?

Prosím nějaké doporučeni na protahovací cviky . ve třídě si všichni sednou do dřepu na paty a jediná já to nedokážu a to si na konce noh dosáhnu a ani to tak nebolí a nějaké holky si tam nedosáhnou a dřepnou si na paty

Odpovědi
BANAN93

musí to bolet a v té bolesti musíš zůstat třeba 3–5 min a opakovat !!! já hrál dost dlouho fotbal (takže zkrácené šlachy) pak jsem chvíli chodil na taekwondo a furt jsem doma zlepšoval rozštěp (prostě co to šlo a ještě kousek za to maximum, tochu propérovat a opakovat) po asi dvou měsících jsem rozštěp udělal

Důležitý je stretching a celkově se rozehřát než budeš natahovat – jinak si můžeš udělat zranění ..... a také nechtít všechno dokázat hned

ooommmm

Zkus něco vygooglit. Hlavní je to moc nepřehnat ať si nějakou šlachu nenatrhneš.